Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Nakliye

Nakliye Nakliye

Real Transport uluslararası taşımacılık ile ilgili tüm konularda ve bütün taşımacılık modellerinde bütünsel organizasyonlar yapabilen en iyi Rusya taşımacılık firmasıdır.

Tüm taşımacılık modellerinde uluslararası kanun ve konvansiyon hükümlerine tam uyumluluk içinde projeler üreterek, emtianın hızlı ve güvenli şekilde sevkiyatını sağlayan Güzergah belirlemede uzmanlaşmış,yaygın acente ağı ile entegre ve yol boyunca denetleyici istasyonları olan, tüm taşımalarını sigorta kapsamında yapan Real Transport Rusya hattında tartışmasız lider ve lokomotif firma konumundadır.
Real Transport Türkiye’de ve Yurt dışında taşımacılık ve diğer lojistik hizmetler üretmesine ilişkin tüm faaliyetlerini ilgili tüm kurumlarla entegre biçimde sürdürmektedir. Uluslararası ve Ulusal lojistik işletmeciliği yapılmasına imkan veren ve Ulaştırma ve Alt yapı bakanlığımız tarafından gerekli şartları tamamlamış firmalara verilen L2 YETKİ BELGESİ ve taşımacılık hizmetleri organizatörü firmaların Ulaştırma ve alt yapı bakanlığımızca yetkilendirilmiş olduğunu gösteren TİO YETKİ BELGESİ kapsamında ana taşıyıcı olarak faaliyet göstermekteyiz.

2023© REAL TRANSPORT. Tüm Hakları Saklıdır.